Lancia

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LANCIA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iziraider

Debiutant



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wawa
Posiadane auto: Renault Thalia
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 06 Sty 2009, 16:50
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


Prawda jest taka, że każdy tankuje tam gdzie chce i nie ma w tym żadnej logiki, zwykle jest to stacja któraj jest po drodze:)
_________________
Now you come to me and you say: Don Corleone give me justice…
Powrót do góry
Dzwiedziu

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 156
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrołęka
Posiadane auto: Avensis 2.0 Pb 2003, Jumper 2.2 130km 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 07 Sty 2009, 16:02
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


Ja tam leje jakie popadnie i gdzie taniej moja astra wszystko przepali hehe. I żadnych problemów co do paliwa nie miałem Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Schreckenstein

Debiutant



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 45
Skąd jesteś (miejscowość / region): Stąd :)
Posiadane auto: Merc
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Sty 2009, 20:38
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


Przede wszystkim Statoil, a pozostałe sieci to jeśli naprawdę muszę "tu i teraz". Starym samochodem tankowałem w Orlenie, ale dwa razy zdarzyło mi się, że jakieś syfy przytkały mi dysze w gaźniku po tych tankowaniach. Kończyło się czyszczeniem gaźnika i wymianą filtra paliwa. Dzisiaj ta konkretna stacja działa pod szyldem "Bliska".
Po drugie, Orlen odradził mi były pracownik tej sieci - nie wiem czy z zemsty, czy z doświadczenia Wink Mówił, że z doświadzenia Smile
Mogę jeszcze dodać doświadczenie mojego teścia, który zatankował w jakiejś niefirmowej stacji w trasie. Paliwo rozpuściło mu wnętrze filtra...
Powrót do góry
Slak

Czytelnik



Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 18 Sty 2009, 20:36
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


99,9% Shell- i gaz i benzyna - dość często mają w weekend promocję - najlepsza w cenie "gorszej" - wtedy leję cały zbiornik.
_________________
Honda CR-V
Powrót do góry
RYSZARD50

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: SKODA FELICJA 1.3 1300 1997gaz
Piwa: 5/1
Wysłany: Nie 18 Sty 2009, 22:01
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


Zabierajac głos po 3 miesiacach od pierwszego postu mojego rozpoczającego ten temat-odpowiem na pytanie jednego z Kolegow;oprócz LPG tankuje benzynę 98 i dalej na Statoil w 99%.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 18 Sty 2009, 22:01
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
mat198666

Debiutant



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: Golf 5
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 27 Sty 2009, 22:00
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


1 ORLEN
Powrót do góry
skype status
snake333333

Dyskutant



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): CHORZÓW
Posiadane auto: Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i TERRA
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 27 Sty 2009, 22:21
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


Neste bezobslugowa - poniewaz odpada jeden poziom ludkow, ktorzy moga krecic walki z benzyna. A tankuje 95. Sprawdzalem czy na innych stacjach (Shell, Statoil, Orlen... itp.) benzyna rozni sie czyms oprocz ceny i przyznam szczerze, ze przejezdzam identyczne odleglosci na beznynie z all stacji. Ale jezeli chodzi o gaz to TYLKO i wylacznie Shell, pomiedzy innymi stacjami, Shellem roznica przejechanych 60 km na pelnym baku Exclamation Oczywiscie na plus Shell.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
manior7

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 100
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kujawsko-pomorskie
Posiadane auto: opel astra G 1,4 16V 2004 Z14XE
Piwa: 0/2
Wysłany: Wto 03 Lut 2009, 11:24
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


ORLEN z braku laku z nie firmowymi których w mojej okolicy jest full ja i moi znajomi mieliśmy przykre doświadczenia to żę chrzszczą to jest norma ale żeby w tych czasach mieszać opał z ON i rżnąć na litrach to sie w pale nie mieści ,ale mają swoich klijentów i to dzieki nim orlen dopasowuje ceny Very Happy pozdrawiam
Powrót do góry
komunikator tlen - status
Robertosan

Stały Bywalec



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myślenice
Posiadane auto: cinquecento704ccm3 b/gaz 1995
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 04 Lut 2009, 12:38
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


BP- doradziło mi tę stację kilku znojomych. Tankuje tam 95-ke i gaz, zwłaszcza na gazie czuć różnicę bo wcześniej tankowałem na takiej małej stacyjce, niby lpg mieli i mają wciąż tańszy, ale wolę dołożyć i punkty powolutku, ale jednak rosną na karcie.
Powrót do góry
kamilek25

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 115
Skąd jesteś (miejscowość / region): bolesławiec
Posiadane auto: renault laguna 2.0 8 zaworów, 95
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 08 Lut 2009, 21:23
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


zawsze na lotosie. benzynke i gaz.pzdr
Powrót do góry
gadu-gadu
krecik_1

Debiutant



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Z zagłębia Miedziowego
Posiadane auto: SEAT CORDOBA
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 31 Sie 2009, 21:30
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Na jakiej stacji bezynowej tankujesz?


R@D napisał:
Zawsze Shell


JA także SHELL
_________________
POZDRO SEAT, MERCEDES, VW...
(pomogłem?? w zamian postaw mi piwko)
Powrót do góry
komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LANCIA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


LanciaDelta

21 700

2011r.

195 000 km

mazowieckie

LanciaVoyager

46 900

2011r.

222 000 km

mazowieckie

LanciaDelta

19 999

2009r.

178 358 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System