Lancia

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LANCIA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RYSZARD50

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: SKODA FELICJA 1.3 1300 1997gaz
Piwa: 5/1
Wysłany: Pon 03 Lis 2008, 17:16
Temat postu:

Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


TO byly tylko dwa dni. :!: Policyjni.pl
41 zabitych, 533 rannych - policja podsumowuje akcję "Znicz"
03-11-2008 08:30

41 zabitych i 533 rannych w 424 wypadkach drogowych - to tragiczny bilans tegorocznej akcji "Znicz". Policjanci w okresie Wszystkich Świętych złapali prawie 1500 pijanych kierowców....
Powrót do góry
nobi_speedway

Czytelnik



Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 2

Posiadane auto: Fiat Bravo 1,6 16V
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 04 Lis 2008, 17:24
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


Witam wszystkich forumowiczów! Smile

Tak się mówi, że 1 listopada ginie dużo osób na drogach, wg mnie to w każdy inny dzień ginie tyle samo lub więcej osób tylko po prostu głośno się o tym nie mówi, przecież nie codziennie policja może robić akcje pt " xxx " ( w miejsce x wstawcie sobie różne wymyślone nazwy na każdy dzień w roku)

pozdrawiam.
Powrót do góry
gadu-gadu
RYSZARD50

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: SKODA FELICJA 1.3 1300 1997gaz
Piwa: 5/1
Wysłany: Wto 04 Lis 2008, 19:01
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


Nie chodzilo mi o statystyki policyjne,mialem zamiar abysmy zastanowili sie
nad wlasnymi zachowaniami i lekcewazeniem -przepisow drogowych ktore w koncu doprowadzaja do tych czarnych statystyk.wedlug mnie bardzo malo o tym romawiamy na forach.


Ostatnio zmieniony przez RYSZARD50 dnia Sro 05 Lis 2008, 10:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
lucek71

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 171
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Renault Scenic 1.8 115 KM 2002
Piwa: 1/1
Wysłany: Sro 05 Lis 2008, 09:41
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


Ja powiem tak. Zdrowy rozsądek + SUMIENIE(chociaż nie każdy go posiada)=szczęśliwe dotarcie do celu. Jeżeli nie posiadamy w/w wartości naszego umysłu a nasze myślenie jest zbyt prostolinijne jesteśmy bezwartościowi jako istoty myślące. Alkohol nie jest wrogiem , natomiast wrogiem jest nasza małostkowość w wytężeniu umysłu co będzie za chwilę kiedy wsiądę do auta! Nie można żyć w godzinie kiedy piję kiedy się nie wie co będzie w godzinie kiedy wytrzeźwieję!
Powrót do góry
R@D
Moderator

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 318
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda 6 GG 2.0 02r.
Piwa: 6/0
Wysłany: Sro 05 Lis 2008, 19:14
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


nobi_speedway napisał:
Tak się mówi, że 1 listopada ginie dużo osób na drogach, wg mnie to w każdy inny dzień ginie tyle samo lub więcej osób

Jesteś w błędzie...
Zobacz co się dzieje na drogach w dni takie jak 1 listopada, koniec wakacji, ferii itd. Ruch jest o wiele bardziej nasilony a co za tym idzie dużo więcej jest niemyślących psychopatów.
To co się w Polsce dzieje to jest tragedia... w żadnym kraju nie spotkałem takiego chamstwa jakie jest u nas. Totalny brak kultury i maksymalna bezmyślność to chyba dwie cechy oddające charakter większości polskich kierowców. Do tego jeszcze bezsilność policji, w polsce ludzie mają w [cenzura] przepisy bo wiedzą że i tak niewiele im grozi. A wyobraźcie sobie co się zacznie dziać jak zniesione zostaną punkty karne. Totalna samowolka... bo co to dla nowobogackiego chama wydać te 1000zł raz czy dwa razy w miesiącu? Nic, więc dalej będzie jeździł tak jak jemu się podoba bo po co ma się liczyć z innymi.
Minie jeszcze wiele lat zanim to wszystko się zmieni a najgorsze jest to że chyba z dnia na dzień jest coraz gorzej a nie lepiej.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 05 Lis 2008, 19:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
RYSZARD50

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 110
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: SKODA FELICJA 1.3 1300 1997gaz
Piwa: 5/1
Wysłany: Sro 05 Lis 2008, 20:03
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


R@d napisal;,,z dnia na dzień jest coraz gorzej a nie lepiej.,,.
Powiedziałbym, ze jest jeszcze gorzej-jak mam wyjechac w dalszą trase,to czuje lek co mnie moze spotkac ze strony innych ,,super kierowcow,,.Majacych za -nic innych,obowiazuje tylko cwaniactwo,chamstwo-brak poszanowania innych.
Powrót do góry
MaciekK84

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 254
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz (EPBY / CB)
Posiadane auto: Daewoo Lanos
Piwa: 1/1
Wysłany: Czw 06 Lis 2008, 21:15
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Smutny bilans ,,Wszystkich Swietych,,.


Ja myślę, że w takie święta itd. na drogach jest jeszcze gorzej-większy ruch, wielu się śpieszy, meteo nie za bardzo często, do tego co nieco odświętnych kierowców wyjeżdza i sobie nie radzą, spotkania rodzinne to i więcej alkoholu może... bo niestety ale chamstwo, pośpiech itp. to na naszych drogach już normalka :/
_________________
Pozdrawiam!

(był Fiat CC '93, 0,7+LPG, obecnie Daewoo Lanos 1,5 8V+LPG)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LANCIA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


LanciaDelta

21 700

2011r.

195 000 km

mazowieckie

LanciaDelta

19 999

2009r.

178 358 km

świętokrzyskie

LanciaVoyager

46 900

2011r.

222 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System