Lancia

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Lancia Lybra ) schemat do lybry



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LANCIA Forum Strona Główna -> ( Lancia Lybra ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stanleyyy

Czytelnik



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): B--B
Posiadane auto: Lancia lybra 1,8 02
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 30 Mar 2008, 01:10
Temat postu:

schemat do lybry


witam potrzebuje schemat instalacji elektrycznej do lybry sw.niemoge otworzyć wlewu paliwa, niema świateł pozycyjnych po wyłonczeniu stacyjki , w tylnych dzwiach niedziała sterowanie szybami


st.dzięki
Powrót do góry
proximus23

Czytelnik



Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 01 Cze 2008, 16:29
Temat postu:

Re: ( Lancia Lybra ) schemat do lybry


witam
moge wysłać na maila
Powrót do góry
gadu-gadu
marmat59

Czytelnik



Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kalisz
Posiadane auto: Lancia Lybra 2,4jtd kombi 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Sie 2008, 07:58
Temat postu:

ltbra schemat


Mogę prosić też o ten schemacik.Pozdrawiam
Powrót do góry
Niker

Czytelnik



Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Lania Lybra DS, 1.9 JTD, 115KM, 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Mar 2012, 13:02
Temat postu:

Schematy elektryczne do Lancia Lybra 1.9 JTD, 115KM, 2002


Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem tu po raz pierwszy i już od razu uprzejmie proszę forumowiczów o pomoc, a mianowicie o schematy elektryczne do Lybry. Kupiłem wczoraj Lancie Lybre (jak w opisie) i prawdopodobnie nadepnąłem na minę przez nieuczciwość sprzedawcy;-( Auto po około 15-20 minutach jazdy powrotnej do domu zrobiło mi wielkiego psikusa. Na desce rozdzielczej pojawiła się czerwona kontrolka poduszki powietrznej i w tym samym momencie zniknęło podświetlanie deski rozdzielczej (z wyjątkiem tej kontrolki). Prędkościomierz, temperatura oleju, obroty wszystko wróciło do ustawień początkowych i nawet przy przyśpieszaniu, wskażniki ani drgnęły -> ciemność, jakby auto było zgaszone. Dodatkowo na panelu sterowania auta większość podświetleń przycisków zaczęło mienić się jak choinka. Co ciekawe, światła działały (z wyjątkiem przeciwmgielnych, tych nie dało się włączyć), silnik wydawał się pracować równo, choć nie jestem pewien, stres, turbo chyba mi odcięło. Wydarzyło mi się to już dwa razy, w ciągu pierwszego dnia zakupu. Za drugim razem turbo działało. Jak wyłącze silnik to czasem pomaga i wszystko wraca do normy, a czasem nie. Wczoraj jak wróciło do normy po wyłączeniu i włączeniu silnika to kontrolka temperatury oleju zaświeciła się na czerwono, wskazując maksymalne wychylenie, wyłączenie silnika i ponowny rozruch -> znowu wszystko oki. Nie wiem co się dzieje, sprzedawca mnie nie poinformował o takim problemie, a ponoć jego córka przed sprzedażą używała auta we Wrocławiu do jazdy po mieście przez prawie dwa tygodnie -> więc musiała widzieć problem i facet o nim wiedział a nie poinformował mnie. Wybieram się zaraz do elektryka z prośbą o diagnozę. Bardzo proszę o schematy elektryczne do Lybry (wszystko co się da), bo auto mało popularne i mój pech, takie właśnie kocham ;-( Auto było sprawdzane przed sprzedażą ale faktem jest, że przejechałem się nim tylko około 5 minut stąd usterki nie wykryłem przed zakupem. W tarapatach, nowy forumowicz.
_________________
Niker
Powrót do góry
Hacker68

Czytelnik



Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Lancia Lybra 1,9 jtd 2000 rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 06 Sty 2015, 20:59
Temat postu:

schemat


PROSZE o ten schemacik może on uratuje mnie przed szaleństwem a moją lybre przed spaleniem którego się dopuszczę Very Happy e-mail marek68-38@tlen.pl
dzięki i POZDRAWIAM
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 06 Sty 2015, 20:59
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LANCIA Forum Strona Główna -> ( Lancia Lybra ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Lancia Lybra »

Opinie o samochodach Lancia Lybra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Lancia Lybra ) Porady, problemy techniczne


LanciaDelta

19 999

2009r.

178 358 km

świętokrzyskie

LanciaDelta

21 700

2011r.

195 000 km

mazowieckie

LanciaVoyager

46 900

2011r.

222 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System