Lancia

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LANCIA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymekgd

Auto Maniak



Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 1781
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Seat Toledo AFN
Piwa: 72/5
Wysłany: Pią 23 Maj 2014, 14:24
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Przy okazji warto tez zobaczyc znajdujacy sie w poblizu po stronie slowackiej czerwony klasztor
_________________
pozdr. Michal
Powrót do góry
Vag-Vag

Czytelnik



Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grodzisk Mazowiecki
Posiadane auto: Golf V 1.9 TDI 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Maj 2014, 11:41
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


szymekgd napisał:
Przy okazji warto tez zobaczyc znajdujacy sie w poblizu po stronie slowackiej czerwony klasztor


Byłem, tylko zapomniałem już wymienić... Smile
Powrót do góry
sasayaku4

Czytelnik



Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Września
Posiadane auto: VW Passat B5
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 28 Maj 2014, 17:44
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Ostatnio byłem w górach świętokrzyskich. Jest sporo miejsc do zwiedzania. Od Świętego Krzyża do jaskini Raj


PKT.22


Ostatnio zmieniony przez sasayaku4 dnia Wto 23 Cze 2015, 08:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Edomoslaw95

Czytelnik



Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starogard Gdański
Posiadane auto: Jeep Liberty (KK)
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 29 Maj 2014, 14:34
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Cześć Wam. Lubię zwiedzać zamki, pałace, bunkry, sztolnie i tym podobne. Obecnie mieszkam na Dolnym Śląsku - tutaj nie brakuje takich atrakcji. Jeśli ktoś jest stąd, to zachęcam do wycieczek i zwiedzania

____________________


Ostatnio zmieniony przez Edomoslaw95 dnia Nie 04 Sty 2015, 19:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Bubbles

Debiutant



Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Renault Clio III 1.2
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 11 Lip 2014, 21:35
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Ja od siebie polecę Wisłę. Można tam fajnie wypocząć bez zmęczenia Wink
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 11 Lip 2014, 21:35
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Przemeek85

Debiutant



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Seat Cordoba Vario, 1.6 , 2000 r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2014, 22:27
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Popieram post wyżej. Bieszczady są bardzo piękne o każdej porze roku. Jeśli chodzi o jakieś większe miejsce to bez kozery polecam Polańczyk. Spokojnie ale nie wygwizdowo. Zależy w jakie miejsce się pójdzie ale pochodzić można, i poopalać się też gdzie jest. Dodatkowo woda tak czysta (1 klasa czystości wód), że uwierzyć nie można, że gdzieś może być taka piękna przejrzysta woda. Bardzo malownicze miejsce, jak tylko będę mieć okazję to wrócę tam, żeby zobaczyć Solinę jeszcze raz.
Powrót do góry
gabi88

Czytelnik



Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 11:25
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Ja najlepiej wspominam Wrocław
_________________
Była reklama i już jej nie ma - punkt 22 regulaminu
Powrót do góry
najmilo1984

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Subaru Legacy
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 17 Kwi 2015, 11:26
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Wrocław piękny to prawda. A czy ktoś z Was odbył może jakiś ciekawy roadtrip samochodem zaliczając po drodze różne miejscowości? Fajnie by było, gdyby można było znaleźć gdzieś w internecie gotowe propozycje takich przejazdów wakacyjnych po Polsce, spędzając po dzień, dwa w danej miejscowości i tym samym zobaczyć więcej miejsc w przeciągu tygodnia, niż leżeć plackiem na plaży przez 6 dni.
Powrót do góry
mazi88

Czytelnik



Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Renault
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 18 Kwi 2015, 17:51
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Wrocław fajne miasto z tym się zgodzę. tam zawsze coś się dzieje i jest co zwiedzać.
a jak chce się wyciszyć albo pobyć na łonie natury to biorę rower i jadę w las. fajne trasy znalazłem na kuzniawsiodelku pl pełen relaks z dala od miasta, spokojnie bo bez samochodów obok.
Powrót do góry
EKOMAURO1470

Czytelnik



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ełk
Posiadane auto: Skoda Fabia II (5J)
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 18 Kwi 2015, 20:11
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Ostatnio jechałem nad morze, powiem Wam, że dawno nie widziałem tak pięknego miejsca jak Gdańsk, pomimo tego, że drogi są tam na bardzo wysokim poziomie, nie jedno miasto mogłoby pozazdrościć (rozwaliłem podwozie), świetne widoki na zanieczyszczone morze. Świetne miejsce na letni wypoczynek.
Powrót do góry
Extraleontine73

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Konin
Posiadane auto: Land Rover Range Rover
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Kwi 2015, 20:35
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Ja polecam Stare Miasto w Zamościu, który nazywany jest perłą renesansu. Warto zobaczyć też Zalew Soliński oraz Ustrzyki Dolne w Bieszczadach. Można tu odnaleźć ciszę i spokój w przeciwieństwie do pozostałych górskich miejscowości.
Powrót do góry
DEREKWRO1253

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radomsko
Posiadane auto: Volvo V70/XC70
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 28 Kwi 2015, 15:48
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Ja jak co roku na majówkę wybieram się do Mikołajek. Nie ma to jak nasze polskie jeziora, skrzynka wódki i żegluga podziwiając widoki w pełnym słońcu. Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze , bo na razie prognozy nie są rewelacyjne. 10 stopni wystarczy, ale zeby nie bło deszczu . To jest najważnieszjze.
Powrót do góry
MarioDario

Dyskutant



Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Volvo V40
Piwa: 1/1
Wysłany: Sro 24 Cze 2015, 11:48
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


W zeszłym roku byłem w Lublinie i w Zamościu - jestem bardzo mile zaskoczony, jak tam się dużo zmieniło - widać pieniądze, rewitalizacje, nowe drogi, odnowione zabytki. Fajnie.
Powrót do góry
HIPERMARGOT1348

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnica
Posiadane auto: Mitsubishi Space Star
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 25 Cze 2015, 18:13
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Na pewno warto odwiedzić byłą stolicę Polski czyli Kraków. To będzie najlepsze miasto i tam można zwiedzać cały dzień różnego rodzaju miejsca. Ja w tym roku po raz kolejny tam pojadę. Chcę znowu odwiedzić smoka wawelskiego i chcę się przejść po prostu po rynku.
Powrót do góry
HIPERMARGOT1348

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnica
Posiadane auto: Mitsubishi Space Star
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 25 Cze 2015, 18:15
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Chłopie ale co Ty porównujesz Norwegię do Polski ? Przecież Norwegia to jest bogaty kraj nie to co w Polsce..Nas nie stać by było na takie elektryczne samochody. Po prostu my na razie jesteśmy na to za biedni i musimy jeździć naszymi 10letnimi samochodami albo nawet starszymi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LANCIA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


LanciaDelta

21 700

2011r.

195 000 km

mazowieckie

LanciaDelta

19 999

2009r.

178 358 km

świętokrzyskie

LanciaVoyager

46 900

2011r.

222 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System